مشهد 217
رهبر انقلاب اسلامی
شعار سال 1396
4
World Skills 2017
World Skills 2017
World Skills 2017
خانه دوستدارن مسابقه

خانه دوستدارن مسابقه

با شرکت در مسابقات، مهارت های خود را ارتقاء دهید. رزومه حرفه ای بسازید، جایزه بگیرید و با حرفه ای ها آشنا شوید.
اهداف:
"زمینه سازی برای علاقه مندان جهت مشارکت آسان در مسابقات و جشنواره ها" - "جلب مشارکت در انجام طرح های پژوهشی و توسعه فرهنگ پژوهش محوری" - "ایجاد زمینه کسب تجربه و دریافت آموزش های تکمیلی برای علاقه مندان" - "ایجاد بانک اطلاعاتی از پژوهشگران، کارشناسان، خبرگان و نیروی انسانی ماهر" - "ایجاد فرصت شغلی برای افراد ماهر"
دریافت لوح تقدیر جشنواره شهید رجایی در حوزه ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی

دریافت لوح تقدیر جشنواره شهید رجایی در حوزه ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی

دراجرای ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی توسط استانداری محترم و سازمان محترم مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی، این اداره کل به مدد رهنمودها و حمایت های مسئولین محترم سازمان و تلاش مضاعف همکاران، درارزیابی عملکرد سال 1395، موفق به کسب امتیاز کامل درحوزه شاخص های اختصاصی گردیده و به عنوان یکی از 5 دستگاه برتراستانی، درجشنواره شهید رجایی استان خراسان رضوی،معرفی و از سوی استاندار محترم و رئیس جشنواره شهید رجایی استان موفق به کسب لوح تقدیر گردیده است.
دریافت لوح تقدیر از هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند (ایرانکام)

دریافت لوح تقدیر از هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند (ایرانکام)

مدیریت محترم اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی
با سپاس از حضور شما در بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند (ایرانکام) که از تاریخ 13 الی 17 شهریور ماه 1396 برگزار گردید ، با توجه به ارزیابی انجام شده به عنوان غرفه نمونه در زمینه جاذبه نمایشگاهی برگزیده شده اید.
احسان ارکانی - مدیر عامل نمایشگاه بین المللی مشهد عباسعلی خاکسار - مدیر عامل شرکت تجارت و رویداد آرسا
کانال رسمی اطلاع رسانی اخبار

کانال رسمی اطلاع رسانی اخبار

از آخرین اخبار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی در کانال khrtvto@ بهره مند شوید.
 

طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدابراهیم رحیمی به سمت مدیرکل حوزه ریاست این سازمان منصوب شد

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی گفت: در دهه فجر امسال دوره آموزشی ایمنی ترافیک ویژه دانش آموزان مقطع دبستان برگزار می شود.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشمر از برگزاری دوره آموزش پرورش دهنده گیاهان آپارتمانی خبر داد.

دوره آموزشی خدمت گروه صنایع غذایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 مشهد برگزار شد.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تایباد گفت: در حال حاضر رشته «تراش سنگ های قیمتی» در صدر رشته های صنایع دستی قرار گرفته است.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نیشابور گفت: اجرای دوره های آموزش مهارتی ویژه سواد آموزان شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تربت جام از مشارکت مرکز آموزش فنی و حرفه ای تربت جام دربرگزاری جشنواره صنایع دستی و لباسهای ایرانی و اسلامی شهرستان در دهه فجر خبر داد.

2 نماینده از خراسان رضوی به مرحله کشوری ششمین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در قم اعزام خواهند شد.

رییس زندان تربت جام گفت: از ابتدای سال جاری 13 هزار و 950 نفر ساعت آموزش مهارتی برای مددجویان به اجرا درآمده است.

 

با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir می توانید کارت اعتباری و دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های ادواری را تهیه نمایید.قیمت کارت اعتباری برای حرفه های خوشه خدمات 140,000 ریال و برای حرفه های خوشه صنعت و کشاورزی 210،000 ریال می باشد و دفترچه راهنمای ثبت نام به صورت رایگان توزیع می شود.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 درگز

مرکز آموزش فنی و حر فه ای درگز اولین دوره آشنایی و عیب یابی تخصصی برق و الکترونیک و عملکرد سیستم انژکتور موتور سیکلت هندا 125 ، طرح ویو را برگزار میکند .

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 درگز

جناب آقای مولوی حاج شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه محترم اهل سنت تربت جام بمناسبت هفته ملی مهارت از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید نمود.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 20 تربت جام

بمناسبت هفته ملی مهارت ریاست سازمان تبلیغات اسلامی به همراه 30 نفر از ائمه جماعات مساجد شهرستان تربت جام از کارگاههای مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید نمودند.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 20 تربت جام

همزمان با هفته ملی مهارت حجه الا سلام والمسلمین دکتر طاهری امام جمعه شهرستان تربت جام از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حره ای تربت جام بازدید نمود.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 20 تربت جام
 

فرم ها، بخش نامه ها و دستورالعمل های اداری

سوالات متداول

چگونه می توان گواهینامه های الکترونیکی مهارت را استعلام کرد؟

برای استعلام به لینک azmoon.portaltvto.com مراجعه و گزینه ی استعلام گواهینامه را انتخاب نمایید.با درج شماره کد شناسایی که بر روی گواهینامه الکترونیکی است و کد ملی می توانید گواهینامه ی مورد نظر را مشاهده نمایید.

گواهینامه های الکترونیکی مهارت به چه کسانی تعلق می گیرد؟

گواهینامه های الکترونیکی مهارت برای افرادی که از سال 90 به بعد در آزمونهای فنی و حرفه ای شرکت نموده و قبول شده اند صادر می گردد.

برای دریافت کارت های الکترونیکی مهارت به کجا باید مراجعه کنیم؟

کارآموزان باید به مکانی که دوره را در آن گذرانده مراجعه نمایند. اگر دوره ی مورد نظر دولتی بوده به مراکز دولتی و اگر دوره آزاد بوده به آموزشگاه آزاد ی که در آن دوره دیده اند مراجعه نمایند.

جهت دریافت ابلاغ مربیگری چه اقداماتی باید انجام شود؟

جهت اطلاع از روند کامل صدور ابلاغ مربیگری به فرایند ابلاغ مربیگری از بخش راهنمای فرایندها مراجعه فرمایید.

برای اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه چه باید کرد؟

جهت اطلاع از روند کامل اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه به فرایند درخواست پروانه تاسیس در بخش دستورالعمل ها مراجعه فرمائید.

 

خدمات کارمندان

مرا به خاطر بسپار

لینک های مرتبط