شعار سال 101
رهبر انقلاب اسلامی
فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار

فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار

در اجرای ماده 27 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) و دستور العمل شماره1342590 مورخ25/5/96 ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی درنظر دارد پروژه های ذیل را از طریق فراخوان عمومی با بخش غیر دولتی واجد شرایط مشارکت نماید.

برای مشاهده سایر اطلاعات بر روی لینک فوق کلیک نمائید.
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت


سامانه ستاد ایران به نشانی اینترنتی setadiran.ir از جمله سامانه هایی است که می تواند برای افراد حقیقی و حقوقی مورد استفاده قرار گیرد. این سامانه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده است و خدمات مختلفی را در حوزه مزایده، مناقصه و خرید ارائه می کند.
herasat@irantvto.ir

herasat@irantvto.ir


پست الکترونیک جهت ارتباط مستقیم با مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضویبه منظور ارتقاء سطح خدمات و در راستای طرح تکریم ارباب رجوع محترم، سامانه اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی راه اندازی گردید.

متقاضیان می تواند:

با شماره گیری تلفن 37003 به تمامی واحدهای ساختمان اداره کل متصل گردند.
 

دکتر پری پور ،مدیرکل دیوان محاسبات خراسان رضوی از کارگاههای آموزشی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خراسان رضوی بازدیدکرد.

آئین تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام دفاع مقدس (تفحص شده با لباس منقوش به آرم وزارت کار و امور اجتماعی سابق) با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان و کارکنان این مجموعه برگزار شد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در اصفهان با اشاره به محسوس بودن کمبود نیروی کار متخصص در کشور، بیان داشت: به علت کمبود نیروی کار متخصص، فرصت های شغلی بسیاری در کشور خالی است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آیین انعقاد تفاهم نامه سه جانبه همکاری آموزشی و پژوهشی نقش و جایگاه صنایع در پیشبرد طرح نهضت ملی مهارت آموزی در گام دوم انقلاب بسیار مهم و ویژه برشمرد.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از انتخاب این سازمان به عنوان دستگاه نمونه در بررسی و طرح موضوع افزایش فوق العاده ویژه بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری در شورای توسعه مدیریت سازمان اداری و استخدامی کشور و افزایش فوق العاده ویژه خبر داد.

بازدید سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی ازکارگاههای آموزشی مراکزآموزش فنی وحرفه ای مشهد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته گزینش، این هسته را پل ورود سرمایه های انسانی کارآمد به سازمان ها برشمرد.

طرح اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مجلس شورای اسلامی، تغییر ساختار برای چابک سازی مهارت آموزی در کشور

همزمان با ایام فاطمیه وسالروزشهادت حضرت فاطمه زهرا(س) وباحضورپرشورهمکاران گرانقدر وخانواده معظم شهدا وایثارگران،تشییع شهیدگمنام تازه تفحص شده دراداره کل آموزش فنی وحرفه ای خراسان رضوی

 
 

عرض تسلیت به مدیرکل محترم به واسطه درگذشت مرحوم مغفور عموی گرامیشان

روز جهانی معلولان گرامی باد

 

فرم ها، بخش نامه ها و دستورالعمل های اداری

سوالات متداول

جهت اخذ ابلاغ مربیگری چه باید کرد؟

در حال حاضر صدور ابلاغ مربیگری توسط موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد انجام می گردد. جهت اطلاع بیشتر می توانید به فرآیند صدور ابلاغ مربیگری مراجعه فرمائید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad، راهنمای فرآیندها، صدور ابلاغ مربیگری

برای تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چه باید کرد؟

جهت اطلاع از نحوه ی درخواست تاسیس آموزشگاه به قسمت اهم قوانین آموزشگاه های آزاد مراجعه فرمایید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad ،اهم قوانین/ دستورالعمل ها ، ضوابط و دستورالعمل اجرایی آئین نامه نحوه ی تشکیل اداره آموزشگاه های آزاد

برای دریافت ابلاغ مدیریت چه باید کرد؟

برای حضور مدیر در آموزشگاه ابلاغ صادر نمی گردد.همکاری با آموزشگاه به عنوان مدیر از طریق توافق با موسس آموزشگاه میسر می باشد. کلیه ی پرسنل شاغل در آموزشگاه می بایست گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد داشته باشند و نام آنها در پورتال توسط موسس ثبت گردد.

 

خدمات کارمندان

loader
مرا به خاطر بسپار

لینک های مرتبط