شعار سال 1402
رهبر انقلاب اسلامی
فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار

فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار

در اجرای ماده 27 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) و دستور العمل شماره1342590 مورخ25/5/96 ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی درنظر دارد پروژه های ذیل را از طریق فراخوان عمومی با بخش غیر دولتی واجد شرایط مشارکت نماید.

برای مشاهده سایر اطلاعات بر روی لینک فوق کلیک نمائید.
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت


سامانه ستاد ایران به نشانی اینترنتی setadiran.ir از جمله سامانه هایی است که می تواند برای افراد حقیقی و حقوقی مورد استفاده قرار گیرد. این سامانه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده است و خدمات مختلفی را در حوزه مزایده، مناقصه و خرید ارائه می کند.
herasat@irantvto.ir

herasat@irantvto.ir


پست الکترونیک جهت ارتباط مستقیم با مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضویبه منظور ارتقاء سطح خدمات و در راستای طرح تکریم ارباب رجوع محترم، سامانه اپراتور خودکار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی راه اندازی گردید.

متقاضیان می تواند:

با شماره گیری تلفن 37003 به تمامی واحدهای ساختمان اداره کل متصل گردند.
 

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از آغاز ثبت نام دومین دوره مسابقات ملی مهارت نوجوانان در رده سنی 14 تا 16 سال، از 24 اردیبهشت ماه سال جاری تا 31 خرداد ماه با مشارکت وزارت آموزش و پرورش، سازمان مدارس آزاد و دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور در برنامه زنده «سلام صبح بخیر» شبکه سه سیما از تغییر رویکرد آموزشی این سازمان از عرضه محوری به تقاضامحوری مبتنی بر آمایش سرزمینی و نیاز کارفرمایان خبر داد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری دومین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران ویژه شاغلین بنگاه های اقتصادی از 18 لغایت 20 مرداد ماه 1402 خبر داد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از انعقاد تفاهم نامه همکاری این و سازمان صندوق بازنشستگی کشور با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از اهداء 10600 متر مربع زمین و 12600 متر مربع بنا معادل 10% کل زمین ها و 67% کل ابنیه اهدا شده به سازمان پس از انقلاب اسلامی پس از انقلاب اسلامی در سال 1401 توسط خیرین مهارتی خبر داد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبیناری «توافقنامه اجرایی-آموزشی سال ١۴٠٢» بر مولدسازی کارگاه های نیمه تعطیل و راکد و واگذاری آن به بخش خصوصی و شرکای اجتماعی تأکید کرد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در «نشست هم اندیشی مشارکت بنگاه های اقتصادی، اتحادیه ها و صنوف در اجرای آموزش های مهارتی غیررسمی بر ضرورت مطالبه گری این حوزه در کسب مهارت های منطبق با نیاز بازار کار تأکید کرد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در «نشست هم اندیشی مشارکت بنگاه های اقتصادی، اتحادیه ها و صنوف در اجرای آموزش های مهارتی غیررسمی بر ضرورت مطالبه گری این حوزه در کسب مهارت های منطبق با نیاز بازار کار تأکید کرد.

 
 

فرم ها، بخش نامه ها و دستورالعمل های اداری

سوالات متداول

جهت اخذ ابلاغ مربیگری چه باید کرد؟

در حال حاضر صدور ابلاغ مربیگری توسط موسس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد انجام می گردد. جهت اطلاع بیشتر می توانید به فرآیند صدور ابلاغ مربیگری مراجعه فرمائید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad، راهنمای فرآیندها، صدور ابلاغ مربیگری

برای تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چه باید کرد؟

جهت اطلاع از نحوه ی درخواست تاسیس آموزشگاه به قسمت اهم قوانین آموزشگاه های آزاد مراجعه فرمایید. در سایت khrtvto.ir/portal-amoozeshgahazad ،اهم قوانین/ دستورالعمل ها ، ضوابط و دستورالعمل اجرایی آئین نامه نحوه ی تشکیل اداره آموزشگاه های آزاد

برای دریافت ابلاغ مدیریت چه باید کرد؟

برای حضور مدیر در آموزشگاه ابلاغ صادر نمی گردد.همکاری با آموزشگاه به عنوان مدیر از طریق توافق با موسس آموزشگاه میسر می باشد. کلیه ی پرسنل شاغل در آموزشگاه می بایست گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد داشته باشند و نام آنها در پورتال توسط موسس ثبت گردد.

 

خدمات کارمندان

loader
مرا به خاطر بسپار

لینک های مرتبط