1399/04/22 تعداد بازدید: 243
print
آغاز ثبت نام از داوطلبان جوان جهت شرکت در نوزدهمین مسابقات ملی مهارت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی از آغاز ثبت نام داوطلبان شرکت در نوزدهمین مسابقات ملی مهارت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، ثبت نام از داوطلبان جوان جهت شرکت در نوزدهمین مسابقات ملی مهارت از روز شنبه مورخ 99/04/21 آغاز گردید.

افشین رحیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی گفت: داوطلبان می توانند جهت ثبت نام از طریق ورود به لینک زیر به آدرس اینترنتی پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مراجعه نمایند.

وی با تأکید بر این نکته که صرفاً کلیه جوانان ایرانی (پسر ـ دختر) متولد 77/10/11 به بعد مجاز به شرکت در این مسابقات می باشند. شرط سنی برای حضور در رشته های سه گانه (فناوری آب، ساخت و تولید تیمی و مکاترونیک) را تولد 74/10/11 به بعد اعلام نمود.

برای کسب اطلاعات تکمیلی شامل نحوه ثبت نام، رشته های موردمسابقه، محل برگزاری مسابقات و دیگر موارد می توان به طرق زیر اقدام نمود:

ـ مراجعه حضوری به مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ها

ـ مراجعه به سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

ـ مراجعه به پورتال اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

افشین رحیمی با تأکید بر رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و محدودیت های کرونایی گفت: استفاده از ماسک در کلیه مراجعات به ادارات و مراکز آموزشی سازمان الزامی بوده و سازمان نیز متقابلاً در اجرای مسابقات مذکور دستورالعمل های بهداشتی را نصب العین اقدامات خود قرار خواهدداد.

وی افزود: عمده این دستورالعمل های بهداشتی شامل: استفاده از ماسک، تب سنجی مراجعین، ضدعفونی فضاهای اداری و آموزشی، رعایت فاصله اجتماعی و دیگر موارد می باشد.

ایشان گفت: این مسابقات در سه سطح شهرستانی، استانی و کشوری برگزار گردیده و نفرات برتر این مسابقات در هر رشته از زمستان سال جاری به اردوی آماده سازی اعزام به مسابقات جهانی راه می یابند.

وی در ادامه افزود که اعضای تیم ملی مهارتی کشور از نفرات حاضر در اردوی مذکور گزینش شده و در تابستان سال 2021 میلادی به شهر شانگهای چین اعزام می گردند.

وی در پایان اظهار امیدواری نمود همانگونه که رقابت کنندگان کشورمان در دوره های قبلی مسابقات جهانی مهارت در کشورهای روسیه، امارات متحده عربی، برزیل، آلمان، انگلیس، کانادا و ... حضور فعالی داشته اند، با تلاش جوانان عزیزمان به ویژه دختران و پسران خراسان رضوی شاهد حضور موفق تیم ملی مهارتی جمهوری اسلامی ایران در چهل و ششمین دوره مسابقات جهانی مهارت در سال 2021 در شانگهای چین باشیم.

 

لینک زیرپورتال دبیرخانه مسابقات استان:

http://khrtvto.ir/portal-maharat

 

لینک اطلاعات (اطلاعیه ها در پورتال اداره کل به آدرس khrtvto.ir):

http://khrtvto.ir/Information/default.aspx

 

لینک ثبت نام سازمان:

http://portaltvto.com/olampiad/signup/step1

 

نظرات:

loader